PODLAHY OVERENÉ ČASOM! Since 1994. RODINNÁ firma. Profesionalita, kvalita, to najlepšie! / BEZBARIÉROVÉ domy a byty! / NOVINKA: KOMPOZITNÉ RIGIDNÉ vinylové podlahy ParkettWorld za promo ceny -30%! Teplé, mäkké, vodeodolné, 150m2 bez prechodových líšt, protizvukové. / Prestížne prémiové drevené parkety ParkettWorld s vodeodolným povrchom! Robíme z podláh a parkiet schody, dvere, stoly atď v tej istej farbe! / HORMANN dvere a zárubne najlepšie ceny! / Dizajnový nábytok BRIK! / Oficiálny importér COREtec a VETEDY Česko, Slovensko a Maďarsko! / USSPA bazény a vírivky!

Vchodové dvere do domu

Domové dvere od spoločnosti Hörmann

Vitajte doma

Vitajte doma1

Vitajte doma_1

Vitajte doma2

Vitajte doma3

Objavte vyhotovenia domových dverí od európskej jednotky. Každé z nich svojim spôsobom vyhovejú Vašim individuálnym požiadavkám na dobré vchodové dvere. Avšak jedno majú všetky spoločné: skutočnú značkovú kvalitu Hörmann!

2 položiek celkom
AKCIA: Domové dvere ISOPRO bez presklenia motív IP 010 (Dvere Antracitová sivá RAL 7016)
Akcia Novinka Tip
od €1 259 / ks

Domové dvere ISOPRO bez presklenia motív IP 010 65 mm oceľové krídlo dverí Hodnota U D do 0,88 W / (m²·K) - pri rozmere 1230 × 2180 mm Akciové veľkosti: 1000 x 2000 mm, 1000 x...

Kód: 1350/BIE
AKCIA: Domové dvere ISOPRO bez presklenia motív IP 015 (Dvere Antracitová sivá RAL 7016)
Akcia Novinka Tip
od €1 259 / ks

Domové dvere ISOPRO bez presklenia motív IP 015 65 mm oceľové krídlo dverí Hodnota U D do 0,88 W / (m²·K) - pri rozmere 1230 × 2180 mm Akciové veľkosti: 1000 x 2000 mm, 1000 x...

Kód: 1353/BIE

dd1


dd2


dd3


dd4


dd5 


HLINÍKOVÉ DOMOVÉ DVERE THERMOSAFE DECORAL  Hliníkové Domové Dvere


Dobré dôvody pre Hörmann vchodové dvere

Prehľad všetkých výhod

CO2

Ako rodinný podnik si veľmi dobre uvedomujeme našu zodpovednosť voči budúcim generáciám a všetky produkty pre bytovú výstavbu štandardne ponúkame s CO2 neutrálnymi emisiami. Produkty pre stavebné projekty sú na požiadanie zákazníka dostupné aj v Nemecku ako CO2-neutrálne verzie. Zákazníci tak majú možnosť pri nákupe našich produktov kompenzovať zostávajúce emisie a prispieť k ochrane klímy. Stratégia trvalo udržateľného rozvoja spoločnosti Hörmann má za cieľ znižovať a vyhýbať sa emisiám. Nakupovanou zelenou elektrinou pokrývame 100 % našich potrieb elektrickej energie vo všetkých európskych výrobných lokalitách. Uplatňujeme aj mnohé ďalšie opatrenia na zníženie našej spotreby a úsporu viac ako 75 000 ton CO2 ročne. Spolupracujeme so spoločnosťou ClimatePartner na kompenzácii zostávajúcich emisií podporou certifikovaných projektov ochrany klímy.

CO2n  ClimatePartner


Krídlo dverí s čistou líniou dverného krídla zvonku a zvnútra

Kridlo dveri

 

Vybraný a ušľachtilý je vstup , ktorý vám vytvoria naše domové dvere THERMOCarbon, THERMOSafe a THERMO 65. Tvarovo pekné vo vnútri a vonku, celoplošné krídlo dverí spálňa najvyššie požiadavky.

Vnútorný pohľad ideálne harmonizuje s vašimi vnútornými dverami obytných priestorov a so skrytými závesmi pôsobia mimoriadne ušľachtilo–sériovo pri domových dverách THERMOCarbon a voliteľné pri domových dverách THERMOSafe. Vynikajúca tepelná Izolácia

Náš majster sveta v oblasti tepelnej izolácie

 

Naše domové dvere sa považujú za novú generáciu vysoko izolujúcich domových dverí. Dvere Thermo65 sa s hodnotami UD do 0,87 W/(m2.K) vyznačujú veľmi dobrou tepelnou izoláciou. Aj domové dvere ThermoSafe presviedčajú s hodnotami UD do 0,8 W/(m2.K). Obidva systémy dverí spĺňajú všetky požiadavky nového nariadenia EnEV 2014. Majstrami sveta v hodnote tepelnej izolácie sú jednoznačne naše domové dvere ThermoCarbon. S jedinečnými hodnotami UD do 0,47 W/(m2.K) sú okrem toho certifikované inštitútom IFT Rosenheim pre pasívne domy. Pri domových dverách ThermoSafe a ThermoCarbon s preskleniami sa krídlo dverí vypení spolu s presklením. Patentované riešenie znamená: ešte lepšia tepelná Izolácia, pretože sa pena optimálne spojí s presklením nevytvárajú sa tak tepelné mosty. Hliníkové domové dvere ThermoCarbon so hodnotou UD do 0,47 W/(m2.K)- veľkosť dverí 1250 x 2200 (hodnota UD je závislá od veľkosti dverí).


 

Kompletne vypenené krídlo dverí

Vypenene kridlo 

Pri domových dverách ThermoSafe, ThermoSafe Hybrid, ThermoPlan Hybrid a ThermoCarbon sa PU pena optimálne spojí s profilom dverí, vnútornými a vonkajšími plechmi a preskleniami. Táto elegantná konštrukcia na rozdiel od iných dverových systémov, pri ktorých sa komponenty len lepia, presvedčuje mimoriadne vysokou tvarovou stálosťou a odolnosťou proti pokusom o vlámanie a ešte lepšou tepelnou izoláciou, pretože pri preskleniach nevznikajú tepelné mosty.


 
Blokovanie brániace vlámaniu

vlamanie

 Vo veciach bezpečnosti nastavujú naše domové dvere nové štandardy. Všetky domové dvere ThermoSafe a ThermoCarbon obdržíte sériovo v bezpečnostnej triede brániacej vlámaniu RC 3. Domove dvere ThermoCarbon sú s voliteľným bezpečnostným vybavením RC 4 najlepšie v triede bezpečnostných dverí. Domové dvere Thermo65 a TopComfort obdržíte voliteľné vo vybavení RC 2.

Vyššia bezpečnosť v žiadnom prípade neznamená, že utrpí vzhľad dverí. Bezpečnostné vybavenie brániace vlámaniu na vašich dverách nevidieť, v protiklade s mnohými riešeniami konkurencie. To je značková kvalita Hormann.


 
Bezpečné presklenie

Bezpečné presklenie

V bode ochrany proti nehodám a ochrany proti vlámaniu spĺňajú domové dvere Hormann najvyššie nároky. Vrstvené bezpečnostné sklo (VSG) s hrúbkou 8 mm na vnútornej a vonkajšej strane izolačného presklenia sa stará o maximálnu bezpečnosť. Pri možnom prasknutí sa črepiny skla spoja a ostanú na vnútri fólie, vďaka čomu je takmer vylúčené nebezpečenstvo poranenia črepinami. Okrem toho poskytuje vrstvené bezpečnostné sklo vyššiu ochranu proti vlámaniu, pretože je sťažené prestrčenie.


 
Bezbariérové vstupy do domov

Bezbariérové vstupy do domov

Pomôcka pre otváranie Hormann Ecturn vám uľahčí otváranie domových dverí ThermoCarbon, ThermoSafe Hybrid, ThermoPlan Hybrid alebo ThermoSafe. Vďaka nízko energetickej prevádzke nevyžaduje táto pomôcka žiadne bezpečnostné zariadenia. Nový pohon dverí HDO 200 otvára a zatvára domove dvere Top Comfort úplne automaticky.

Pre vašu bezpečnosť monitoruje snímač Flatscan vnútornú a vonkajšiu stranu dverí. Oba systémy môžete pohodlne ovládať pomocou ručných vysielačov Hormann BiSecur alebo rádiových spínačov.Dvere a brána v rovnakom vzhľade

 Dvere a brána v rovnakom vzhľade

Moderný dizajn brány a dverí v rovnakom vzhľade: naše exkluzívne dekory Duragrain pre garážové sekcionálne brány LPU 42 s prelisom L sú dokonale zladené s rovnakým dekorom Decoral našich hliníkových domových dverí ThermoSafe. Tak vzniká kombinácia harmonického celkového vzhľadu ako z jednej formy. Dizajny 5 dekorov–cement, rusty patina, divoký dub, staré drevo a staré drevo sivé – zaručujú výnimočný design brány a dverí a zvýrazňujú moderné vyhotovenie fasády.

Dekory sa nanášajú na povrch dverí a brány pomocou najmodernejšej technológie a zabezpečujú stálofarebný a detailný vzhľad. V prípade vchodových dverí ThermoSafe Decoral sa dekory nanášajú pomocou patentovaného procesu povrchovej úpravy a v prípade garážových brán pomocou inovatívneho procesu digitálnej tlače. Vďaka dodatočnej konečnej povrchovej úprave je povrch Duragrain navyše mimoriadne pevný, odolný proti poškriabaniu a nečistotám a zaručuje dlhotrvajúci krásny vzhľad brány. Designy sú dostupné ako dekory Duragrain pre garážové sekcionálne brány LPU 42 a prelismi L a pre domové dvere ThermoSafe ako povrchová úprava Decoral pre celkovo 18 motívov.


 
Domové dvere na výšku priestoru

Domové dvere na výšku priestoru

Domové dvere ThermoSafe a ThermoCarbon vo vyhotovení XXL vám poskytnú veľkorysé možnosti stvárnenie domových dverí a viac komfortu. Dvere ThermoSafe obdržíte do výšky 2500 mm a dvere ThermoCarbon do výšky 3000 mm.Vysúvateľné podlahové tesnenie s ochranou proti poveternostným vplyvom

Vysúvateľné podlahové tesnenie s ochranou proti poveternostným vplyvom

 

Vysúvateľné podlahové tesnenie s ochranou proti vplyvom počasia na jednej strane umožňuje bezbariérový prechod dverí  pre absolútne bezbariérové vstupy do domu a na druhej strane zabezpečuje najlepšie možné utesnenie spodného ukončenia dverí. Je voliteľne dostupné pre všetkých domove dvere Thermosafe.Inteligentné ovládanie pomocou aplikácie

 Inteligentné ovládanie pomocou aplikácie

 Použitie svoj smartfón jednoducho ako ručný vysielač. Vďaka novej aplikácii Hormann BlueSecur môžete celkom pohodlne ovládať svoju garážovú bránu alebo domove dvere cez Bluetooth(v spojení s interným/ externým bluetooth príjmačom Hormann). A pre členov svoje rodiny jednoducho prenesiete ďalšie používateľské oprávnenia(prípadne potrebné zakúpenie v aplikácii) natrvalo alebo časovo obmedzene na ich smartfóny. Každý člen našej rodiny tak bude mať vždy pri sebe na smartfóne svoj vlastný „ovládač brány a dverí“.Ochranná kľučka pre hliníkové domové dvere

Ochranná kľučka pre hliníkové domové dvere

Pre hliníkové domové dvere Hormann ThermoSafe, ThermoSafe Hybrid, ThermoPlan Hybrid a TopComfort ponúkame vnútornú kľučku z vysokokvalitnej ušľachtilej ocele. Výnimočná vlastnosť: tzv. ochranná kľučka sa otvára až po cca 87° namiesto 25° ako bežné kľučky. To zabraňuje nekontrolovanému otvoreniu dverí domácimi miláčikmi, napr. psami. Zabudnite na zamykanie dverí alebo nepekné vertikálne polohy kľučky. Pohodlné možnosti ovládania s príbuzenstvom napr. elektricky ovládač, kódovací spínač alebo skener otlačkov prstov si môžete zvoliť.


Komplexný bezstarostný balík

Zo starého nové

poradenstvo

 

Jedného dňa jednoducho nastane čas na modernizáciu dverí. Váš partner Hörmann vám ponúka komplexný bezstarostný balík:

  • Kvalifikované poradenstvo
  • Zameranie na mieste
  • Ekologická likvidácia
  • Odborná montáž