PODLAHY OVERENÉ ČASOM! Since 1994. RODINNÁ firma. Profesionalita, kvalita, to najlepšie! / BEZBARIÉROVÉ domy a byty! / NOVINKA: KOMPOZITNÉ RIGIDNÉ vinylové podlahy ParkettWorld za promo ceny -30%! Teplé, mäkké, vodeodolné, 150m2 bez prechodových líšt, protizvukové. / Prestížne prémiové drevené parkety ParkettWorld s vodeodolným povrchom! Robíme z podláh a parkiet schody, dvere, stoly atď v tej istej farbe! / HORMANN dvere a zárubne najlepšie ceny! / Dizajnový nábytok BRIK! / Oficiálny importér COREtec a VETEDY Česko, Slovensko a Maďarsko! / USSPA bazény a vírivky!

Vnútorné dvere

Multifunkčné dvere H3D

Funkčné dvere od garáže k domu

Zákonodarný zbor predpisuje protipožiarne dvere pre prechod z garáže do domu kvôli nebezpečenstvu požiaru. Multifunkčné dvere H3D sú najlepšou voľbou pre tento citlivý priestor. Na požiadanie dodatočne utesňujú proti možným dymovým spalinám, pôsobia zvukotesne proti zvukom spúšťania a s bezpečnostným balíkom WK 2 dodatočne chránia Vašu rodinu pred nepozvanými hosťami.

Vnútorné dvere pre prechod z garáže do domu.

Protipožiarne dvere

Multifunkčné dvere H3D

Multifunkčné dvere H3D1


Vnútorné dvere ZK

Odolné a cenovo výhodné dvere

Dvere ZK sú už roky osvedčené ako robustné dvere pre vnútorné priestory od pivnice až po podkrovie. Dvere ZK sa nedeformujú a so svojim vysoko hodnotným povrchom sú odolné voči škvrnám a vďaka tomu sa ľahko čistia. To je zaručená kvalita – za nízku cenu.

Vnútorné dvere pre

  • pivnice
  • detské izby
  • vstup do nevybudovaného podkrovia

Vnútorné dvere ZK

Porovnanie našich výrobkov

Prehľad všetkých funkcií

Klasifikácia jednotlivých dverí Vám na prvý pohľad ukáže, ktoré funkcie spĺňajú príslušné dvere a s akou hodnotou – od najviac vhodných (5 hviezdičiek) po nevhodné (žiadna hviezdička).

Porovnanie našich výrobkov

 

Dobré dôvody pre funkčné dvere Hörmann

Kvalitatívne vysokohodnotné oceľové dvere

CO2

Ako rodinný podnik si veľmi dobre uvedomujeme našu zodpovednosť voči budúcim generáciám a všetky produkty pre bytovú výstavbu štandardne ponúkame s CO2 neutrálnymi emisiami. Produkty pre stavebné projekty sú na požiadanie zákazníka dostupné aj v Nemecku ako CO2-neutrálne verzie. Zákazníci tak majú možnosť pri nákupe našich produktov kompenzovať zostávajúce emisie a prispieť k ochrane klímy. Stratégia trvalo udržateľného rozvoja spoločnosti Hörmann má za cieľ znižovať a vyhýbať sa emisiám. Nakupovanou zelenou elektrinou pokrývame 100 % našich potrieb elektrickej energie vo všetkých európskych výrobných lokalitách. Uplatňujeme aj mnohé ďalšie opatrenia na zníženie našej spotreby a úsporu viac ako 75 000 ton CO2 ročne. Spolupracujeme so spoločnosťou ClimatePartner na kompenzácii zostávajúcich emisií podporou certifikovaných projektov ochrany klímy.

CO2n  ClimatePartnerAž o 49% lepšia tepelná izolácia

Až o 49 lepšia tepelná izolácia

Želáte si aj pre pivničné a vedľajšie vstupy tepelnú izoláciu ako pri domových dverách?

Potom sú naše bezpečnostné dvere KSI Thermo , viacúčelové dvere MZ Thermo a MZ Thermo65 tou správnou voľbou pre vás! Dvere MZ Thermo65 presviedčajú až o 49% lepšou tepelnou izoláciou ako pôvodné viacúčelové dvere.
49percent


Bezpečnostné vybavenie brániace vlámaniu RC 2
rc 2_

Bezpečnostné dvere KSI/KSI Thermo a aj protipožiarne a bezpečnostné dvere WAT obdržíte sériovo s odskúšaným bezpečnostným vybavením brániacim vlámaniu RC 2. Pre vás to znamená ešte bezpečnejší pocit vo vašom byte alebo dome. Pre funkčné dvere H3D je vybavenie možné zakúpiť ako prídavnú funkciu.
rc 2


Individuálny vzhľad

Individuálny vzhľad
 
Vytvorte si Vaše dvere celkom podľa vašich želaní a vášho individuálneho vkusu. Máte na výber rôzne farby, dekory a aj presklenia.Oceľová zárubňa VarioFix
Variofix
 
Inovatívna obvodová zárubňa VarioFix je ideálnym riešením pre výstavbu bytov: princíp montáže rovnaký ako pri drevených zárubniach je prvý krát aj pri oceľovej zárubni. Zárubňa okrem toho presviedča aj dizajnom a robustnosťou.

Komplexný bezstarostný balík

Zo starého nové

poradenstvo

 

Jedného dňa jednoducho nastane čas na modernizáciu dverí. Váš partner Hörmann vám ponúka komplexný bezstarostný balík:

  • Kvalifikované poradenstvo
  • Zameranie na mieste
  • Ekologická likvidácia
  • Odborná montáž