VÝPREDAJ SKLADOV -30%! Plávajúce laminátové podlahy od 9,45 Eur/m2!/ Na prenájom 500m2 horné poschodie / PODLAHY OVERENÉ ČASOM! Since 1994. RODINNÁ firma. Profesionalita, kvalita, to najlepšie! / BEZBARIÉROVÉ domy a byty, žiadne prechodové lišty ani dilatačné medzery, žiadne dlažby v sprche! / NOVINKA: KOMPOZITNÉ RIGIDNÉ vinylové podlahy ParkettWorld za promo ceny -30%! Teplé, mäkké, vodeodolné, 150m2 bez prechodových líšt, protizvukové. / Prestížne prémiové drevené parkety ParkettWorld s vodeodolným povrchom! Robíme z podláh a parkiet schody, dvere, stoly atď v tej istej farbe! / HORMANN dvere a zárubne najlepšie ceny! / Dizajnový nábytok BRIK! / Oficiálny importér COREtec a VETEDY Česko, Slovensko a Maďarsko! / USSPA bazény a vírivky!

O nás

ParkettWorld-budova-pnzi0y6z6fojatjc5ykmffftw9a8mzr6yis671x75c

 

KVALITNÉ PRODUKTY PRE ZDRAVÝ INTERIÉR SO ŠPIČKOVÝM SERVISOM - TO JE NAŠA PARKETA!

DREVINY Z CELÉHO SVETA! Padouk z Afriky, Ipé z Južnej Ameriky, Cumaru, Merbau a Teak z Indonézie, Terasové dosky z Luxemburska, Dubové parkety z Holandska, Kompozitné vinylové podlahy z Belgicka.

Spoločnosť Z&Z PARKETY, s.r.o. je rodinnou firmou, na fungovaní ktorej sa podieľa už tretia generácia. Záleží nám na kvalite ponúkaných produktov a služieb a snažíme sa o férový prístup ku všetkým našim klientom.

Sme najstaršou podlahárskou firmou na Slovensku, ktorá sa ešte aktívne venuje veľkoobchodu. Firma bola založená mojim otcom už v roku 1994!

NAŠA FIRMA JE STABILNÁ, ZALOŽENÁ NA DLHOROČNÝCH OBCHODNÝCH PARTNERSTVÁCH

Srdcom firmy je tím našich fundovaných kolegov, ktorí nám už dlhé roky pomáhajú vytvárať priateľskú atmoféru a plniť vaše priania. Odborným poradenstvom vám chceme byť nápomocní pri vytváraní pekného bývania. Naši pracovníci majú dlhoročné skúsenosti v oblasti podlahového sortimentu, dverí, terás, bazénov a víriviek a to nielen v maloobchode ale aj vo veľkoobchode, v spolupráci s architektmi, dizajnérmi, stavebnými firmami, developerskými spoločnosťami a partnermi na celom Slovensku. Neoddeliteľnou súčasťou našej rodiny sú osvedčení montážnici s dlhoročnými skúsenosťami pri montáži rôznych druhov podlahových krytín, dverí, terasových dosiek, fasádnych obkladov a tiež atypických riešení interiérov a exteriérov.

 

Budova_4

Ponúkame len to najlepšie, čo výrobcovia vyrábajú. V portfóliu máme najkvalitnejšie vinylové, drevené podlahy, interiérové dvere, terasové dosky, fasádne obklady, bazény a vírivky.

V súčasnosti vyvíjame naše aktivity aj v Českej republike a v Maďarsku, kde sme distribútorom COREtec vinylových podláh od roku 2019.     

Naše prvenstvá v podlahárskej branži na Slovensku:

  • Najstaršia podlahárska firma, ktorá robí stále ešte aj veľkoobchod
  • Prví sme kúpili kamión Scania, aby sme ponúkli najlepší servis partnerom a zákazníkom
  • Prví sme postavili 1000m2 showroom, aby sme mohli inšpirovať našich zákazníkov a partnerov
  • Prví ponúkame výlučne len kvalitné prémiové produkty od rodinných firiem
  • Prví sme do nášho portfólia produktov začlenili aj predaj bazénov a víriviek
  • Prví sme zastrešili mestá Praha, Budapešť a Košice
  • Ako prví distribujeme produkty aj v Čechách a v Maďarsku. Pripravujeme aj ďalšie krajiny.

    JUDr. Michal Zima, CEO

 

HISTÓRIA

 

1994
Založenie spoločnosti Z&Z PARKETY, s.r.o. - venujeme sa hlavne spolupráci s výrobcami, ktorí sú tiež rodinnými firmami. Rodinná firma dbá na svoju povesť, korektný prístup a preto svojim zakaznikom dá aj modré z neba
 
2003
Stali sme sa stali výhradným importérom kvalitných belgických laminátových podláh, ktorých predaj nám priniesol úspech
 
2007
Kúpili sme náš prvý kamión Scania, aby sme vedeli ponúknuť najlepší servis pre našich partnerov a zákazníkov
 
2010
Otvorili sme našu novú predajňu ParkettWorld na Južnej triede 121 v Košiciach, kde máme na 1000m2 odprezentovaný celý náš sortiment podlahových krytín a príslušenstva, dvere a zárubne, terasové dosky a fasádne obklady, bazén a vírivku. Viete si u nás nájsť najvhodnejšie parkety a podlahy, ktoré zodpovedajú vašim predstavám a štýlu vášho interiéru a rozpočtu. Získali sme tiež titul Showroom roka v odbornom časopise DOMO 2010.
 
2012
Stali sme sa výhradným importérom drevených terasových dosiek a fasádnych obkladov VETEDY - patentovaný systém neviditeľných spojov na doskách - žiadne viditeľné skrutky na terasách, fasádach, obkladoch a schodoch
 
2013
Stali sme sa výhradným importérom dverí a zárubní značky LEBO - všetky typy kvalitných interiérových dverí a zárubní
 
2014
Získali sme importérstvo podláh značky HARO - Nemeckého výrobcu drevených parkiet a laminátových podláh s 30 ročnou garanciou
 
2017
Stali sme sa výhradným importérom značky COREtec - novej generácie prémiových vinylových podláh s korkovou podložkou - č.1 najpredávanejšie viacvrstvové podlahy na svete
 
2020
Stali sme sa importérom kvalitných celoročných bezúdržbových bazénov a víriviek USSPA bez nutnosti zemných stavebných prác. Kabinety bazénov a víriviek môžu byť vybavené VETEDY Techniclic systémom bez viditeľných skrutiek s možnosťou výmeny dosiek, ktoré korešpondujú s vašou terasou. Vyberte si terasu z teakového dreva a váš bazén alebo vírivka s teakovým kabinetom bez viditeľných skrutiek bude dokonalým dielom
 
Február 2022
Otvorili sme v Prahe ParkettWorld showroom, kde si môžete zakúpiť všetky kvalitné produkty z nášho portfólia
 
Október 2022
Otvorili sme v Budapesti ParkettWorld showroom, kde si môžete zakúpiť všetky kvalitné produkty z nášho portfólia
 
Jún 2023
Spustili sme predaj Prémiových drevených parkiet pod vlastnou značkou!
 
Február 2024
Spustili sme predaj KOMPOZITNÝCH RIGIDNÝCH vinylových podláh pod vlastnou značkou!
 
Marec 2024
Spustili sme predaj Dizajnového nábytku BRIK v Košiciach!