PODLAHY OVERENÉ ČASOM! Since 1994. RODINNÁ firma. Profesionalita, kvalita, to najlepšie! / BEZBARIÉROVÉ domy a byty! / NOVINKA: KOMPOZITNÉ RIGIDNÉ vinylové podlahy ParkettWorld za promo ceny -30%! Teplé, mäkké, vodeodolné, 150m2 bez prechodových líšt, protizvukové. / Prestížne prémiové drevené parkety ParkettWorld s vodeodolným povrchom! Robíme z podláh a parkiet schody, dvere, stoly atď v tej istej farbe! / HORMANN dvere a zárubne najlepšie ceny! / Dizajnový nábytok BRIK! / Oficiálny importér COREtec a VETEDY Česko, Slovensko a Maďarsko! / USSPA bazény a vírivky!

Vchodové dvere do bytu

DREVENÉ OBJEKTOVÉ DVERE. Pre všetky požiadavky v komerčnej a bytovej výstavbe môžu byť naše drevené dvere doplnené ďalšími funkciami, ako je protipožiarna ochrana, bezpečnosť alebo protihluková ochrana. V školách, škôlkach, kanceláriách a hoteloch musia dvere spĺňať mimoriadne požiadavky. Presne pre tieto oblasti použitia sme vyvinuli našu novú vysokokvalitnú povrchovú úpravu dverí DuraProject: Povrchová úprava zaručuje rovnaké vlastnosti
výrobku ako povrchová úprava HPL.

Funkčné dvere a objektové dvere4

Funkčné dvere a objektové dvere1

Funkčné dvere a objektové dvere2

Funkčné dvere a objektové dvere3

KLIMATIZAČNÉ DVERE A VCHODOVÉ DVERE DO BYTU. Pre byty v bytových domoch ponúkajú naše dvere vysokú protihlukovú ochranu, spoľahlivú funkčnosť aj pri rôznych teplotách v interiéri a na chodbe a certifikovanú bezpečnosť. Vyberte si z troch balíkov vybavenia vašu osobnú výhodu v rámci bezpečnosti a komfortu.

Funkčné dvere a objektové dvere5

Funkčné dvere a objektové dvere6

 

Vchodove dvere do bytu Hormann