PODLAHY OVERENÉ ČASOM! Since 1994. RODINNÁ firma. Profesionalita, kvalita, to najlepšie! / BEZBARIÉROVÉ domy a byty! / NOVINKA: KOMPOZITNÉ RIGIDNÉ vinylové podlahy ParkettWorld za promo ceny -30%! Teplé, mäkké, vodeodolné, 150m2 bez prechodových líšt, protizvukové. / Prestížne prémiové drevené parkety ParkettWorld s vodeodolným povrchom! Robíme z podláh a parkiet schody, dvere, stoly atď v tej istej farbe! / HORMANN dvere a zárubne najlepšie ceny! / Dizajnový nábytok BRIK! / Oficiálny importér COREtec a VETEDY Česko, Slovensko a Maďarsko! / USSPA bazény a vírivky!

Bezpečnostné dvere

Bezpečnostné dvere KSI Thermo46

Vysoká bezpečnosť a najlepšia tepelná izolácia

Bezpečnostné dvere KSI Thermo46 očaria mnohými prednosťami: vďaka termicky oddelenému krídlu dverí poskytujú najlepšiu tepelnú izoláciu a okrem toho disponujú bezpečnostným vybavením RC 2 brániacim vlámaniu.

Vonkajšie dvere pre

  • pivnice
  • vykurované vedľajšie budovy
  • garáže s prístupom do domu

rc 2   30percent

Oceľové bezpečnostné dvere KSI Thermo46


Bezpečnostné dvere KSI 40

Osvedčená klasika pre viac bezpečnosti


Vchody do pivníc, vedľajšie budovy alebo garáže sú často ešte stále vybavené starými dverami, ktoré je možné otvoriť behom sekundy. Myslite na to: keď sú otvorené dvere do pivnice, je prístupný aj celý dom. Pre tieto oblasti Vám preto odporúčame bezpečnostné dvere KSI 40 so sériovým bezpečnostným vybavením.

Vonkajšie dvere pre

  • pivnice
  • nevykurované vedľajšie budovy
  • samostatne stojace garáže

rc 2   

Oceľové bezpečnostné dvere KSI 40

Ocelove dvere