PODLAHY OVERENÉ ČASOM! Since 1994. RODINNÁ firma. Profesionalita, kvalita, to najlepšie! / BEZBARIÉROVÉ domy a byty! / NOVINKA: KOMPOZITNÉ RIGIDNÉ vinylové podlahy ParkettWorld za promo ceny -30%! Teplé, mäkké, vodeodolné, 150m2 bez prechodových líšt, protizvukové. / Prestížne prémiové drevené parkety ParkettWorld s vodeodolným povrchom! Robíme z podláh a parkiet schody, dvere, stoly atď v tej istej farbe! / HORMANN dvere a zárubne najlepšie ceny! / Dizajnový nábytok BRIK! / Oficiálny importér COREtec a VETEDY Česko, Slovensko a Maďarsko! / USSPA bazény a vírivky!

Prémiové BAZÉNY a VÍRIVKY USSPA

Sme exkluzívnym predajcom prémiových bazénov a víriviek USSPA Česká republika.

USSPA_0390

Celoročný bazén SWIM SPA M USSPA®

Pôvodná cena 33.000eur s DPH

Teraz 25.000eur s DPH
(výstavný model na predajni v Košiciach)

NEČAKANÝ PRIESTOR Ideálne spojenie vírivky a bazénu v modernom dizajne. Priestor pre plavánie a na relaxáciu. Krásne prehriata voda pre celoročné kúpanie vonku. Objavte atmosféru kúpania v mrazivom dni. Termálny domáci bazén si okamžite obľúbite. PROTIPRÚD: AŽ 3 000L/MIN

Rozmery: 457X239X124 CM
Objem: 7 400 L
Počet trysiek: 19

Katalóg na stiahnutie

 

Cena obsahuje : dopravu, inštaláciu (inštalácia a doprava zdarma len pre verziu "Voľne stojaci bez ACS"), uvedenie do prevádzky, zaškolenie, návod na obsluhu, záručný servis. Cena obsahuje daný model Swim Spa voľne stojaci, teakový kabinet bez viditeľných šrúb čelo a bočná strana. Cena neobsahuje prípadné použitie žeriava a inej manipulačnej techniky na mieste stavby . *Mechanický termo-izolačný kryt MCS® a Automatický kryt ACS® sú príplatkové možnosti výbavy.


Swim_Spa_XL_combi_spa

Swim_Spa_XL

Swim_Spa_M


LOUNGE iN USSPA 

Columba_iN

Zastupujeme značku USSPA v Košickom a Prešovskom kraji.

Náš partner je HOTTUB Bratislava.

Viac na https://hottub.sk