PODLAHY OVERENÉ ČASOM! Since 1994. RODINNÁ firma. Profesionalita, kvalita, to najlepšie! / BEZBARIÉROVÉ domy a byty! / NOVINKA: KOMPOZITNÉ RIGIDNÉ vinylové podlahy ParkettWorld za promo ceny -30%! Teplé, mäkké, vodeodolné, 150m2 bez prechodových líšt, protizvukové. / Prestížne prémiové drevené parkety ParkettWorld s vodeodolným povrchom! Robíme z podláh a parkiet schody, dvere, stoly atď v tej istej farbe! / HORMANN dvere a zárubne najlepšie ceny! / Dizajnový nábytok BRIK! / Oficiálny importér COREtec a VETEDY Česko, Slovensko a Maďarsko! / USSPA bazény a vírivky!

DIZAJNOVÝ nábytok BRIK

O BRIK

V srdci Slovenska, v malebných kremnických vrchoch, spájame ducha stáročného poctivého remesla s najmodernejšími technológiami tak, aby sme vytvárali nezameniteľné veci. Východiskovým bodom je pre nás vždy človek – budúci majiteľ a užívateľ. Preto je každý kus nášho nábytku jedinečný rovnako, ako je jedinečný zákazník, pre ktorého ho vyrábame.

Naše hlavné motto je: Ponúkať kvalitné produkty pre dlhodobú spokojnosť našich klientov a to pri zachovaní funkcionality a nadčasového dizajnu. Kladieme dôraz na precízne remeselné spracovanie a detaily. Dbáme na okolité životné prostredie, používame recyklovateľné materiály.

25 rokov každodennej práce, komunikácie so zákazníkmi, sledovania najnovších dizajnových trendov, skúšania tradičných i inovatívnych prístupov nám umožnili vytvoriť vlastný dizajnový jazyk, v ktorom sa snúbi estetická nadčasovosť, praktická funkčnosť a mimoriadna kvalita materiálov a spracovania.


Knižnica URBAN


Stolička SOFIA

 


 

PATRIA šatník


Komoda TANGER 1


Stolíky BAREL


Sedačka TETRA


Jedálenský stôl BAREL


SKRYTÉ DVERE BRIK


Sme predajcom BRIK dizajnového nábytku v Košickom a Prešovskom kraji.

Viac na BRIK.sk