VÝPREDAJ SKLADOV -30%! Plávajúce laminátové podlahy od 9,45 Eur/m2!/ Na prenájom 500m2 horné poschodie / PODLAHY OVERENÉ ČASOM! Since 1994. RODINNÁ firma. Profesionalita, kvalita, to najlepšie! / BEZBARIÉROVÉ domy a byty, žiadne prechodové lišty ani dilatačné medzery, žiadne dlažby v sprche! / NOVINKA: KOMPOZITNÉ RIGIDNÉ vinylové podlahy ParkettWorld za promo ceny -30%! Teplé, mäkké, vodeodolné, 150m2 bez prechodových líšt, protizvukové. / Prestížne prémiové drevené parkety ParkettWorld s vodeodolným povrchom! Robíme z podláh a parkiet schody, dvere, stoly atď v tej istej farbe! / HORMANN dvere a zárubne najlepšie ceny! / Dizajnový nábytok BRIK! / Oficiálny importér COREtec a VETEDY Česko, Slovensko a Maďarsko! / USSPA bazény a vírivky!

Zdravý interiér. Díky COREtec kompozitní vinylové podlaze máte zdravý vzduch v interiéru. Jak je to možné?

COREtec-FLOORS_logo_Q

COREtec kompozitní vinylová podlaha znamená, že je směsí 50% kamene a 50% panenského vinylu. Kámen znamená stabilitu až 400 m2 bez přechodových lišt a prahů a panenský vinyl znamená zdravý interiér, neboť neobsahuje žádná změkčovadla, rozpouštědla, ftaláty, olovo a pod. Koupí COREtec kompozitní vinylové podlahy si zajistíte i zdravý vzduch v interiéru!

COREtec kompozitní vinylová podlaha je testována v certifikovaných laboratořích. Disponuje napřísnějšími certifikáty kvality ovduší v interiéru.

Certifikát pro nejvyšší kvalitu ovzduší v interiéru A+
 
Green_guard_gold
 
Certifikát pro nejvyšší kvalitu ovzduší v interiéru Green guard gold
 
pb
 
Certifikát bez olova
 
 
Certifikát bez ftalátů
 
EC1
 
Certifikát pro nejvyšší kvalitu ovzduší v interiéru EC1
 
 
Certifikát pro nejvyšší kvalitu ovzduší v interiéru DIBt
 
 
Certifikát pro nejvyšší kvalitu ovzduší v interiéru AgBB
 
m1
 
Certifikát pro nejvyšší kvalitu ovzduší v interiéru M1
 
Zdravy_interier