Sociálne siete

Softline

/
/
Softline

Drevený terasový systém s neviditeľnou fixáciou

Udržateľný, jednoduchý, ale technický systém, overený a celosvetovo uznávaný.

Softline® je kompletný systém drevených terás so 100% neviditeľným upevnením vynájdený, vyrábaný a patentovaný spoločnosťou Vetedy od roku 2001.

 

vetedy-softline-fotka-1

Neviditeľný, nerozbitný, odolný

Systém Softline®, overený a testovaný našimi partnermi po celom svete, spôsobil revolúciu vo svete terás v roku 2000. Technický kompozitný spojovací prvok v kombinácii s exotickými druhmi dreva vybranými pre ich stabilitu a vlastný výrobný proces Vetedy dodáva systému Softline® mimoriadnu životnosť.

Krásna voľba pokoja.

HLADKÝ A PERFEKTNÝ POVRCH

Náš spôsob upevnenia dosiek k trámom, ale aj k sebe navzájom, zaisťuje dlhú životnosť a hladký a dokonalý povrch, bez triesok, pre ten najväčší pôžitok z chôdze po dreve s bosými nohami.

Systém Softline® je zárukou kvality parkiet vonku. Prvotriedna kvalita našich terás nám umožnila premenovať ich na „záhradné podlahy“.

Z HOSPODÁRNYCH LESOV

Napokon, naše záhradné podlahy pochádzajú z dobre obhospodarovaných lesov sveta často označovaných ako FSC® a OLB pre druhy Afriky, VLK pre drevo z Indonézie a ibama (Úrad lesov Brazílie) pre lesy v Brazílii. Drevo, ktoré dovážame, sa riadi nariadením EUTR/FLEGT.

vetedy-softline-fotka-2

Výhody

100% neviditeľné kotvenie

Terasa, ako aj lemy a hrany terasy sú upevnené 100% neviditeľným spôsobom rovnakým spojovacím prvkom.

Kompletný systém

Vetedy dodáva upevňovacie prvky a terasové dosky a tým zaisťuje kompatibilitu a kvalitu všetkých terasových komponentov.

Odnímateľné

Systém Softline® umožňuje rýchle a jednoduché odstránenie a výmenu akejkoľvek dosky.

Odolný

Oddelenie dosky od konštrukcie, technický kompozitný materiál spojovacích prvkov, výrobný proces a kvalita navrhovaného dreva dodávajú terasovému systému Softline® extrémne zvýšenú odolnosť.

Geografická kompatibilita

Celosvetové skúsenosti spoločnosti Vetedy ukazujú, že správne nainštalovaná terasa Softline® podľa pokynov na inštaláciu je vhodná pre akúkoľvek geografickú oblasť.

Produkty

Softline® systém

Revolučný systém pre záhradné a bazénové terasy.
Upevňovač Softline® je revolučný systém, ktorý umožňuje inštaláciu dosiek bez akýchkoľvek viditeľných skrutiek, čím sa zlepšuje pevnosť konštrukcie (už žiadne slabé miesta v doske alebo strihanie skrutky) a jej estetika, ktorá sa stala dokonale homogénnou. .

Naše výnimočné dreviny: Padouk, Merbau, Ipe, Cumaru a Teak boli vybrané pre ich technické vlastnosti dokonale prispôsobené najrozmanitejším a najrôznejším klimatickým podmienkam.

Naše drevené výrobky, ktoré sú vysušené na priemernú vlhkosť 13% (+/- 2%), sú dokonale odolné voči hnilobe (trieda 1 trvanlivosti a trieda použitia 4-5) bez akéhokoľvek chemického ošetrenia a sú veľmi stabilné bez ohľadu na to, vonkajších podmienok. Padouk, africká drevina, bola vybraná pre svoju výnimočnú technickú kvalitu a modernú farbu. Vyrába sa v Kamerune. Ázijské dreviny sa vyrábajú v Indonézii pre Jaya And Teak.

Výhody nami vybraných drevín

Katalógy

Montáž

Návod na inštaláciu Softline terasovej dosky

Starostlivosť o terasové dosky

  1. Ako každé drevo v exteriéri aj vaše drevené terasové dosky potrebujú aspoň 1x ročne prečistenie, aby vyzerali ako nové. Údržbu urobíme v niekoľkých krokoch:
  2. Najprv zvlčite terasu vodou
  3. Potom odstráňte prebytočnú vodu
  4. Nantrite terasové dosky čističom VETEDY
  5. Prepadujte terasové dosky
  6. Nakoniec vystriekajte nečistoty z terasových dosiek
  7. Po vyschnutí vaša terasa vyzerá opäť ako nová

OBJAVTE Technideck®

Objavte tiež Technideck®, náš terasový systém s neviditeľným upevnením na hliníkovej konštrukcii.