Privátny wellnes u vás doma

Ponúkame len v našej centrále v Košiciach.

Bazény poskytujú veľkorysý priestor, príjemnú teplotu vody a možnosť celoročného plavania vonku. Ďalej až prekvapivo nízka energetická spotreba a nenáročná údržba.

Pozvolný vstup do bazéna a rafinovane umiestnené trysky pre základnú hydroterapiu.
Regulovatelný protiprúd, proti klzká podlaha a podložka pre akvatické cvičenie robí z vášho termálneho bazénu s protiprúdom skvelé miesto pre dennú relaxáciu. Ideálne pre váš životní styl a kondiciu.

Nadčasový dizajn spája elegantné línie, komplexnú hydroterapiu a skvelé pohodlie – to sú vírivky USSPA. Špičková kvalita a efektívna prevádzka vám umožňuje každodennú relaxáciu. Súkromné vírivky USSPA sú tým najlepším, čo môžete z víriviek mať. Keď túžite po dokonalosti, maximálnej technologickej výbave a ste nároční, sú vírivky USSPA tým, čo hľadáte.
Až s vírivkou USSPA poznáte, v čom je kúzlo hydroterapie.

Ponúkame len v našej centrále v Košiciach.

Nadčasový dizajn spája elegantné línie, komplexnú hydroterapiu a skvelé pohodlie. Špičková kvalita a efektívna prevádzka vám spríjemní každodennú relaxáciu. Produkty radu USSPA sú tým najlepším, čo môžete z víriviek mať. Keď túžite po dokonalosti, maximálnej technologickej výbave a ste nároční, sú vírivky USSPA tým, čo hľadáte.
Až s vírivkou USSPA spoznáte, v čom je kúzlo hydroterapie.

Ktorý produkt je pre Vás vhodný?

Produkty