Sociálne siete

Drevené podlahy

/
Drevené podlahy

O Haro drevené podlahy

Cez záclony presvitajú prvé slnečné lúče. Idete bosými nohami od postele po kávovar. Každý krok vám robí potešenie a zvláštny pocit pod nohami. Snívate o drevených podlahách? Malý kúsok prírody u vás doma? Správne podlahy, či už 3-lamelová alebo dosková 1-lamelová, vytvára vo vašom dome príjemnú atmosféru. Nájdite tie pravé drevené podlahy pre každý štýl interiéru: od rustikálneho prostredia až po moderný vzhľad – výber variantov parkiet je obrovský.

Z čoho sa však vyrábajú drevené podlahy? Môžete si ich nainštalovať sami? Objavte viac o drevených podlahách:

Čo sú to parkety?

Parkety sú vysoko kvalitné drevené podlahy vyrobené z dreva. Na spracovanie sa zvyčajne používajú tvrdé dreviny, často dub alebo buk. Možné sú však aj iné tvrdé dreviny, napríklad javor, jaseň alebo orech alebo dokonca smrekovec. Každý druh dreva ponúka svoje vlastné špeciálne vlastnosti.

Ktorý produkt je pre Vás vhodný?

Vysoké umenie remeselného spracovania parkiet.

Pre všetkých, ktorým stačí to najlepšie – parkettmanufaktur od HARO.

Tí, ktorí sa vždy snažia o maximum, ktorí na seba kladú najvyššie nároky a každý deň zo seba vydávajú maximum, sa chcú obklopiť tými najkvalitnejšími materiálmi. S exkluzívnou podlahou od našej parkettmanufaktur prinesiete do svojho domova tú najvyššiu kvalitu. Pri nohách si užijete čistý luxus. Individuálna, ručne opracovaná prémiová podlaha zo starostlivo vybraných drevín, ktorú môžete zažiť všetkými zmyslami.

Podlaha na celý život s mnohými výhodami:

  • nádherné dreviny
  • dokonalosť v remeselnom spracovaní
  • najlepšia kvalita s 30 ročnou zárukou
  • cenný oleovera prírodný olejový povrch
  • exkluzívne možnosti individualizácie

Možné povrchové úpravy pomocou tradičných techník:

  • Hobľovanie ručným hoblíkom
  • Štruktúrovanie ručnou kefou
  • Červie diery s ručnou vŕtačkou
  • Hrubý pílový povrch
  • Tĺknutie kladivom

Obzvlášť ušľachtilá individualizácia: Zlaté alebo strieborné lemovanie dostupné výhradne pre agátový dub.

Najvyššia forma exkluzivity

Doskové parkety od parkettmanufaktur.

Drevené podlahové dosky od parkettmanufaktur od HARO sú už považované za vrchol parketového umenia. Chceli by ste exkluzívnejšiu parketovú podlahu v najhonosnejšom variante?
Tafelparkett je skutočná luxusná parketa a bola pôvodne vyhradená pre vysoké majestátne domy a zámky. Každá jednotlivá doska je ručne vyrobená a svedčí o najvyššej úrovni remeselného spracovania. Parketové panely z našej manufaktúry predstavujú maximálnu individualitu, majestátnu eleganciu a nádych extravagancie.

parkettmanufaktur by HARO – Vaše rozhodnutie pre modernú prirodzenosť, tradičnú kvalitu a maximálnu individualitu – na celý život.

Estetika dreva je neporovnateľná. Podlahová krytina z ušľachtilého dreva dodá vašim miestnostiam jedinečnú atmosféru. Svieže nápady a moderné parketové podlahy vyrobené zo starožitných drevených dosiek starých až 300 rokov, vytvorené prepracovanou ručnou prácou, dodajú vášmu domovu kreatívny nádych. Vďaka individualizácii v tradičnom remeselnom spracovaní sa vaše parkety stanú jedinečnými. Naše prirodzene naolejované povrchy premenia každý najmenší dotyk drevených podlahových dosiek na zmyselný zážitok. A k tomu všetkému naše parketové dosky dodajú vášmu domovu takmer majestátnu žiaru. Bez ohľadu na to, aké vysoké sú vaše nároky – v našej parkettmanufaktur by HARO budú dlhodobo splnené.

haro-kreativna-fotka

Nadčasové, moderné a prirodzene krásne

Spoločnosť HARO začala vyrábať drevené výrobky prémiovej kvality v Rosenheime pred viac ako 150 rokmi. So všetkými našimi skúsenosťami a odbornosťou vyrábame každú jednu parketovú dosku v trvalo vysokej kvalite. Aby sme to zdôraznili, ponúkame záruku až 30 rokov.

Presne vieme, ako spracovať a zušľachťovať drevo spôsobom, ktorý individuálne zdôrazní a vyzdvihne jeho krásu. Okrem toho vám ako renomovaný špecialista na povrchy ponúkame obzvlášť prirodzené povrchové úpravy.

Pravé drevené parkety od HARO sú nielen mimoriadne krásne a mimoriadne vysokej kvality, ale sú tiež nekomplikované a ľahko sa čistia a udržiavajú. Všetky naše parkety tiež zaručene prispievajú k zdravému životnému prostrediu – certifikované „Modrým anjelom“, ktorý sa udeľuje výrobkom, ktoré sú úplne bez škodlivých látok.

Prirodzená krása neprichádza náhodou

Teplé, prirodzené a stabilné. To je to, čo robí krásny domov. S drevenou podlahou vytvoríte útulnú atmosféru. Drevo vyžaruje teplo a privíta vás kedykoľvek. S každou jednou doskou vnesiete do svojho domova kúsok prírody.

Prečo sú parkety z pravého dreva také populárne po celom svete? Základ spočíva v materiáli: drevo je prírodná, obnoviteľná surovina s veľmi dobrou ekologickou bilanciou. Spája to najlepšie z dvoch svetov. Na jednej strane je stabilné a odolné. Na druhej strane je živé a teplé. Naša parketová podlaha je vyrobená z vysokokvalitného dreva, ktoré ako prírodný produkt ponúka veľa možností: Tvar, farba a druh dreva dodávajú obytným priestorom individualitu. A tak existuje tá správna parketová podlaha pre každý štýl zariadenia: od rustikálneho prostredia po moderný vzhľad, od mladého bývania až po elegantné bývanie.

novy-hotelfreigeist-3

Zloženie lamely Haro

Produkty

Vyhľadávanie

Farba

Vinylové podlahy - farba filter

Kolekcie drevenej podlahy HARO

Vybrať...
Kategórie filter – drevené podlahy