VÝPREDAJ SKLADOV -30%! Plávajúce laminátové podlahy od 9,45 Eur/m2! / PODLAHY OVERENÉ ČASOM! Since 1994. RODINNÁ firma. Profesionalita, kvalita, to najlepšie! / BEZBARIÉROVÉ domy a byty, žiadne prechodové lišty ani dilatačné medzery, žiadne dlažby v sprche! / NOVINKA: KOMPOZITNÉ RIGIDNÉ vinylové podlahy ParkettWorld za promo ceny -30%! Teplé, mäkké, vodeodolné, 150m2 bez prechodových líšt, protizvukové. / Prestížne prémiové drevené parkety ParkettWorld s vodeodolným povrchom! Robíme z podláh a parkiet schody, dvere, stoly atď v tej istej farbe! / HORMANN dvere a zárubne najlepšie ceny! / Dizajnový nábytok BRIK! / Oficiálny importér COREtec a VETEDY Česko, Slovensko a Maďarsko! / USSPA bazény a vírivky!

Interiérové sklenené dvere Loftový dizajn 1-5 AKCIA

Kód: 1281
Akcia Novinka Tip AKCIA PROMO
Značka: HORMANN
€1 351 / ks
Skladom (>5 ks)
Hrúbka steny
Orientácia dverí
Šírka dverí
Výška dverí

Sklenené dvere v loftovom dizajne

Krídlo dverí s čírou plochou skla (JBS) a čiernym motívom
• Drevená zárubňa s povrchom ultramat concepto 9005 čierna farba
• Kompletný prvok: krídlo dverí, zárubňa, súprava kovania a kľučka - súprava kovania Purista Combi vrátane magnetického západkového zámku a kľučiek Linea, black.edition v matnej čiernej farbe

Dostupnosť: 6 týždňov

Detailné informácie

Podrobný popis

Objavte novú podobu útulnosti: s vysokokvalitnými interiérovými dverami. Náš domov je centrom nášho života, naším útočišťom, našou oázou pohody. Naše interiérové dvere k tomu tiež prispievajú a Vášmu domovu prepožičiavajú osobitú útulnosť.
 

Prémiový nemecký výrobca dverí a zárubní, záhradných domčekov a prístreškov, záhradných boxov a garážových brán. 

Domové dvere za akciové ceny!

Vstupné aj interiérové dvere s hodnotou.