VÝPREDAJ SKLADOV -30%! Plávajúce laminátové podlahy od 9,45 Eur/m2!/ Na prenájom 500m2 horné poschodie / PODLAHY OVERENÉ ČASOM! Since 1994. RODINNÁ firma. Profesionalita, kvalita, to najlepšie! / BEZBARIÉROVÉ domy a byty, žiadne prechodové lišty ani dilatačné medzery, žiadne dlažby v sprche! / NOVINKA: KOMPOZITNÉ RIGIDNÉ vinylové podlahy ParkettWorld za promo ceny -30%! Teplé, mäkké, vodeodolné, 150m2 bez prechodových líšt, protizvukové. / Prestížne prémiové drevené parkety ParkettWorld s vodeodolným povrchom! Robíme z podláh a parkiet schody, dvere, stoly atď v tej istej farbe! / HORMANN dvere a zárubne najlepšie ceny! / Dizajnový nábytok BRIK! / Oficiálny importér COREtec a VETEDY Česko, Slovensko a Maďarsko! / USSPA bazény a vírivky!

Zdravý interiér. Vďaka COREtec kompozitnej vinylovej podlahe máte zdravý vzduch v interiéri. Ako je to možné?

COREtec-FLOORS_logo_Q

COREtec kompozitná vinylová podlaha znamená, že je zmesou 50% kameňa a 50% panenského vinylu. Kameň znamená stabilitu až 400 m2 bez prechodových líšt a prahov a panenský vinyl znamená zdravý interiér, pretože neobsahuje žiadne zmäkčovadlá, rozpúšťadlá, ftaláty, olovo a pod. Kúpou COREtec kompozitnej vinylovej podlahy si zaistíte aj zdravý vzduch v interiéri!

COREtec kompozitná vinylová podlaha je testovaná v certifikovaných laboratóriách. Disponuje naprísnejšími certifikátmi kvality ovduší v interiéri.

Certifikát pre najvyššiu kvalitu ovzdušia v interiéri A+
 
Green_guard_gold
 
Certifikát pre najvyššiu kvalitu ovzdušia v interiéri Green guard gold
 
pb
 
Certifikát bez olova
 
 
Certifikát bez ftalátov
 
EC1
 
Certifikát pre najvyššiu kvalitu ovzdušia v interiéri EC1
 
 
Certifikát pre najvyššiu kvalitu ovzdušia v interiéri DIBt
 
 
Certifikát pre najvyššiu kvalitu ovzdušia v interiéri AgBB
 
m1
 
Certifikát pre najvyššiu kvalitu ovzdušia v interiéri M1
 
Zdravy_interier