VÝPREDAJ SKLADOV -30%! Plávajúce laminátové podlahy od 9,45 Eur/m2!/ Na prenájom 500m2 horné poschodie / PODLAHY OVERENÉ ČASOM! Since 1994. RODINNÁ firma. Profesionalita, kvalita, to najlepšie! / BEZBARIÉROVÉ domy a byty, žiadne prechodové lišty ani dilatačné medzery, žiadne dlažby v sprche! / NOVINKA: KOMPOZITNÉ RIGIDNÉ vinylové podlahy ParkettWorld za promo ceny -30%! Teplé, mäkké, vodeodolné, 150m2 bez prechodových líšt, protizvukové. / Prestížne prémiové drevené parkety ParkettWorld s vodeodolným povrchom! Robíme z podláh a parkiet schody, dvere, stoly atď v tej istej farbe! / HORMANN dvere a zárubne najlepšie ceny! / Dizajnový nábytok BRIK! / Oficiálny importér COREtec a VETEDY Česko, Slovensko a Maďarsko! / USSPA bazény a vírivky!

Ako používať Roomvo?

Krok 1:

Prejdite na webovú aplikáciu Roomvo:

https://www.roomvo.com/my/vetedy?vendor_code=208471d5

 

Krok 2:

Uložte odkaz ako "aplikáciu" na vašu úvodnú obrazovku.

iPhone: Kliknite na ikonu "krabica-šípka" na spodnej časti obrazovky. Potom kliknite na "Pridať na úvodnú obrazovku".

roomvo-1 

Na zariadeniach s Androidom: keď zadáte odkaz do Chrome, kliknite na 3 bodky v pravom hornom rohu obrazovky. Potom kliknite na "Pridať na úvodnú obrazovku".

 

Krok 3:

Odfotografujte oblasť, kde chcete, aby sa zobrazila drevená terasa Softline®/Technideck®.

 

Kliknite na prvý oranžový obdĺžnik.

Odfotografovať: Roomvo potrebuje na plnú efektivitu trojosový orientačný bod. Preto budete potrebovať aspoň stenu/nízku stenu na pozadí, aby mohla definovať zem.

Príklad 1: Vo vnútri, Roomvo funguje perfektne, pretože miestnosti sú vymedzené stenami.

roomvo-2

 

Príklad 2: Vonku, Roomvo potrebuje orientačný bod. V príklade nižšie chýba vymedzenie (žiadne steny, nízke steny,.) a obzor je veľmi ďaleko. V tomto príklade Roomvo berie hranicu ako "vymedzenie".

roomvo-3

 

Príklad 3: V tomto príklade je rámec daný stenou a nízkou stenou a ako môžete vidieť, Roomvo funguje perfektne, aj keď je garážová brána polootvorená.

 roomvo-4

 

Príklad 4: Tento príklad dobre ukazuje, že Roomvo sa nebojí šikmého terénu, pokiaľ existuje vymedzenie. Skvelý praktický príklad.

 roomvo-5

 

Príklad 5: Nízka stena a stena domu, ďalší praktický príklad, ktorý ukazuje, ako dobre Roomvo funguje.

roomvo-6

 

Príklad 6: Tento príklad nás všetkých udivil, pretože terasa je na trávniku a nie je vymedzená žiadnym vertikálnym vymedzením.

Ukazuje, že Roomvo nás môže prekvapiť!

roomvo-7

 

Keď je fotografia odfotená a načítaná vo webovej aplikácii Roomvo, objaví sa prvá simulácia. Potom je tiež možné zmeniť vzhľad a otáčať povrch kliknutím na "Možnosti produktu".

roomvo-8

 

Druh dreva alebo produkt môžete zmeniť kliknutím na oranžový obdĺžnik "Zmeniť produkt". Potom prehľadajte všetky druhy dreva.

roomvo-9

Dajte si pozor: Keďže Ipe, Padouk, Cumaru a Merbau sú dostupné pre systémy Softline® aj Technideck®, objavia sa dvakrát. Vizuál sa nezmení, zmení sa URL a popis produktu.

roomvo-10

 

Krok 6:

Keď ste na tejto stránke, máte k dispozícii niekoľko možností:

Skontrolujte stránku produktu na našej webovej stránke kliknutím na oranžový obdĺžnik "Prejsť na stránku produktu"

Odoslať toto nastavenie e-mailom

Stiahnuť toto nastavenie

Zdieľať túto fotografiu prostredníctvom rôznych mediálnych kanálov

 

Krok 7:

Zabavajte sa! Skúste túto aplikáciu u svojich priateľov doma a zdieľajte aplikáciu, koľko len môžete!