Sociálne siete

DIZAJN SWIM

/
DIZAJN SWIM

ZABUDOVANÝ ZÁŽITOK

Každý prvok prepracovaného dizajnu našich swim spa má svoju funkciu a účel. Madlá nad protiprúdom a popri stenách umožňujú najrôznejšie cvičenie, ale poskytnú aj oporu vašim malým začínajúcim plavcom. Stupňovité dno s protišmykom neslúži iba pre bezpečný pohyb v bazéne, jeho grafická štruktúra zjednoduší orientáciu pod vodou. Schody nie sú určené iba na vstup do bazénu, ale sú vytvarované pre pohodlné sedenie, ležanie a relaxáciu na hydromasážnych tryskách.

KOMFORT

Komfort má v prípade swim spa širšie súvislosti. Osovo súmerný tvar telesa zabezpečuje správne prúdenie vody z protiprúdu, čo má pozitívny vplyv na plávanie a na údržbu vody. Horná časť telesa našich swim spa má zatvorený tvar, aby sa limitovalo pretekanie rozvlnenej vody von. Technicky náročné riešenie v podobe rovného lemu telesa nie je iba elegantný prvok dizajnu. Vďaka rovnému lemu lepšie priľne termokryt a minimalizuje sa odparovanie a energetické straty. Naviac je možné použiť originálny mechanický alebo automatický termokryt.

DETAIL

Dizajn swim spa, to nie je len obal. Unikátnym dizajnom USSPA sa môžu pýšiť aj tie najmenšie detaily, ako sú ovládacie prvky alebo zásadné technologické súčasti ako unikátny displej iNvision®. Celá rada prvkov výbavy swim spa môže byť naviac prispôsobená individuálnym požiadavkám svojho budúceho majiteľa. Individualizáciu riadi termokryt, ktorý môže byť vďaka svojmu unikátnemu technickému riešeniu v prípade automatickej verzie úplným originálom. V jedinečnom prevedení Steelo je jeho povrch z plechu lakovanom v ľubovoľnej farbe.