Sociálne siete

DIZAJN PRIVAT

/
DIZAJN PRIVAT

INWAVE

Unikátny tvar lehátok iNwave®, ktorý nemá vo svete obdobu, prináša neopísateľné pohodlie a neobvyklú variabilnosť využitia pre hydroterapiu. Umožňuje fixovanie masážnych pozícií nôh v rôznych polohách pre osoby rozdielnej výšky vrátane možnosti sedenia v oboch smeroch. Pohodlie, ktoré musíte vyskúšať.

ROVNÝ LEM

Technicky náročné riešenie prináša elegantný prvok dizajnu spa a neobmedzené možnosti odkladacích plôch. Vďaka rovnému lemu lepšie priľne termokryt a minimalizuje sa odparovanie a energetické straty. Naviac je možné použiť originálny mechanický termokryt.

DETAIL

Dizajn spa, to nie je len škrupina. Unikátnym dizajnom USSPA sa môžu pýšiť aj tie najmenšie detaily ako sú ovládače Boost ControliN alebo opierky. Rovnako tak svoj nový vzhľad a vylepšenú funkčnosť získali zásadné komponenty spa vrátane termokrytu a kabinetu so všetkými doplnkami. Úplne nový rozmer dizajnu spa dodávajú nové možnosti osvetlenia spa a kabinetu.

ERGONÓMIA

Kontúry prepracované s úplným rešpektom a znalosťami ergonómie zaručujú správnu polohu tela na každej pozícii. Sklon a celkový tvar unikátnych predsadených kresiel sú vyvážené tak, aby telo nebolo unášané vodou z danej pozície a človek sa mohol dokonale uvolniť. Práve správna pozícia tela spolu s vhodným rozložením odpovedajúcich druhov trysiek a optimálnou teplotou vody je základným predpokladom pre účinnú hydroterapiu. Väčšina miest naviac umožňuje ponorenie celého tela pod vodu.

INTÍMNA ZÓNA

Tvar všetkých miest a ich vzájomná kompozícia sú navrhnuté tak, aby všetky pozície mohli byť obsadené súčasne. Vďaka unikátnym riešeniam, ako je viacúrovňové dno zaisťujúce vlastný priestor na nohy a chodidlá u každého miesta je naviac zaistená nerušená intímna zóna každého užívateľa.

PRIESTOR

Nielen ergonómia, ale aj základné fyzikálne zákony je potrebné rešpektovať pri navrhovaní víriviek. V našich vírivkách môže voda „stúpať“ aj do šírky a vodná hladina sa tak i pri plnom obsadení vírivky udržuje dostatočne nízko pod lemom, aby pri spustení masážnych systémov nepretekala von.

BEZ PREKÁŽOK

Voda na hladine potrebuje čo najplynulejšie prúdiť, aby sa rýchlo dostala do filtračného systému cez skimmer. Ďalším výnimočným efektom predsunutých sedadiel je nerušená priama línia vodnej hladiny. Žiadne prekážky a zákutia, žiadne vodné víry zadržujúce nečistoty a mastnotu vo vírivke.